Obchodní podmínky

Objednávka

Objednávku lze učinit v internetovém obchodě Chapadla.cz, provozovatel: Alena Salamonová. V případě objednání zboží souhlasíte s těmito obchodními podmínkami. Každá objednávka bude potvrzena zasláním e-mailu. Po potvrzení považujeme Vaši objednávku za závaznou. Storno objednávky je možné učinit e-mailem na chapadla@chapadla.cz, a to nejpozději do doby expedice objednávky. Po vyexpedování zboží nelze již storno provést.

Dodací podmínky

Dodací lhůta je obvykle 2 – 3 pracovní dny. V případě nemožnosti dodání objednaného zboží bude zákazník informován na e-mailu, případně na telefonním čísle uvedeném v objednávce a bude mu nabídnuto náhradní řešení. Doporučujeme uvádět i kontaktní telefonní číslo.

Doprava a platba

Zboží zasíláme Českou poštou. Platba je možná dobírkou, nebo bankovním převodem. Detaily naleznete na stránce Doprava a platba.

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje poskytnuté zákazníkem jsou důvěrné informace. Budou využity pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu Chapadla.cz a nebudou poskytovány třetím stranám.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy lze použít k nákupu jakéhokoli zboží na Chapadla.cz. Při jejich použití nelze aplikovat další slevové kódy. Platnost není časově omezena. Za dárkové vouchery nevracíme peníze.

Záruční podmínky

Na zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta. Záruka se vztahuje na vady, které mají vliv na vzhled i funkčnost zboží. Dále má zákazník možnost zboží bez udání důvodu vrátit a to do 14 dnů od jeho převzetí, následně mu budou vráceny peníze za zboží. V tomto případě musí být zboží čisté, neprané, nenošené a nepoškozené.

Při vrácení nebo reklamaci zboží nás kontaktujte na e-mailu chapadla@chapadla.cz, kde s Vámi bude dohodnut další postup.

Možnost vrácení se nevztahuje na zboží, které není v nabídce e-shopu a bylo pro objednatele vyrobeno speciálně na zakázku.

Zákazník je povinen při převzetí zásilku zkontrolovat a v případě zjevného poškození zásilku nepřevzít a ihned nám tuto skutečnost oznámit.